Categories:

Kaip tinkamai gaminti reklamos produktus?

Dauguma produktų gamintojų, prekės ženklų atstovų, importuotojų ir verslininkų samdo įmones, kurios specializuojasi reklamos produktų gamyboje ir žino, kaip tinkamai gaminti reklamos produktus. Pirmas žingsnis kuriant  tinkamus reklamos produktus yra sužinoti apie produktą, prekę ar paslaugą, kurią norima reklamuoti, ir suprasti, kas ją naudoja, t.y. surinkti informaciją apie tikslinę auditoriją, kuri naudojasi atitinkama preke, produktu ar paslauga ir kuriai bus skirta atitinkama reklama.

Informacija apie tikslinę auditoriją renkama apklausiant vartotojus pateikiant jiems anketas su atitinkamais klausimais  apie tai, kaip vartotojai vertina įvairių prekės ženklų produktus ir paslaugas, kokias prekes ir paslaugas dažniausiai perka ir pan., arba informacija surenkama iš atitinkamos įmonės apie vartotojų pirkimo įpročius. Renkant informaciją bandoma išsiaiškinti, kodėl klientai būtent perka vieną ar kitą prekę ar produktą. Taip pat siekiama išsiaiškinti, kiek vartotojų prekės ar paslaugos pirkimui įtakos turi vartotojo amžius, lytis ir socialinė padėtis.

Taipogi, prieš gaminant reklamos produktus, stengiamasi išsiaiškinti, kokiu laiku ir kokioje erdvėje prekė parduodama dažniausiai. Pavyzdžiui, snieglentės gali būti geriau parduodamos žiemos metu ir slidinėjimo kurortuose. Toliau, prieš kuriant reklamos produktą svarbu nustatyti, kokia žiniasklaidos priemonė yra labiausiai tinkanti reklamuoti produktą.

Surinkus informaciją apie tikslinę auditoriją ir produktą ar prekę bei priėmus sprendimus apie veiksnius darančius įtaka reklamos gamybai (pavyzdžiui, laiką ir erdvę, kurioje bus skelbiamas reklamos produktas), kuriamos pagrindinės temos, ruošiamos  nuotraukos ar kiti vaizdai, jei skelbimas bus rodomas laikraščiuose ar žurnaluose, muzika ar šūkiai, jei jis rodomas per radiją ar televiziją.

Tinkamai pagaminti reklamos produktai, pavyzdžiui, skelbimai, vaizdo įrašai, reklaminiai stendai, plakatai ir kt., perduodami žiniasklaidos organizacijai, kuri atsakinga už jos patalpinimą. Daugiau apie tinkamai gaminamus reklamos produktus galite sužinoti internetinėje svetainėje https://flexpro.lt/apie-flexpro-reklamos-gamyba-ir-sprendimai/ arba fizinėje parduotuvėje https://goo.gl/maps/kQaeMvsznfAXjx2KA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *