Categories:

4 patarimai, kaip teisingai mėgautis pirtimi

Pirties malonumai dažnam lietuviui – gerai pažįstamas dalykas. Juolab, kad šiandien galima rasti pačių įvairiausių pirčių. Kartais atrodo, jog tai tiesiog tikras menas, kurį valdyti reikalingos tam tikros žinios. Iš dalies tai yra tiesa. Tam, kad pirtis teiktų malonumą ir, tuo pačiu, būtų naudinga sveikatai reikia žinoti keletą esminių dalykų. Ir jau tikrai verta pasinaudoti gerai pirties meną įvaldžiusių verslininkų paslaugomis. Perkunijoserdve.lt pirtis – puikus to įrodymas.

Pirmas patarimas

Leiskite organizuoti laisvalaikį pirtyje profesionaliam pirtininkui. Dažnai žmonės mano, jog pirtininko paslaugo visai nereikalingos, jie puikiai gali susitvarkyti ir patys. Tuo tarpu, išbandžiusieji pirtį su pirtininku – visai priešingos nuomonės. Pirtininkas ne tik organizuos visą pirties programą, bet ir pasirūpins gera pirties dalyvių savijauta. Nesunkiai surasite įmonių, teikiančių tokias paslaugas https://www.google.com/maps/place/Perk%C5%ABnijos+erdv%C4%97+pirtis/@54.75589,23.902176,14z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xfa4e63ab4278f8c!8m2!3d54.7559404!4d23.9023296?hl=lt.

Antra patarimas

Pirtyje nevartokite sunkaus maisto ir alkoholio. Tai jau nuo senesnių laikų įprasta, jog pirties malonumai derinami su sočiu pavalgymu ir alkoholio vartojimu. Tai didelė klaida. Lengvi užkandžiai, vaistažolių arbata ar gaivieji gėrimai – tai ko jums reikia pirtyje. Juk nenorite, kad organizuotą laisvalaikį apkartintų virškinimo problemos?

Trečias patarimas

Prieš išeinant į lauką, pailsėkite. Pirtininkai pasakoja, jog žmonės dažnai daro didelę klaidą – vos tik išėję iš karščiu alsuojančios pirties iš karto puola į šaltą vandenį. Tokie kontrastai gali sukelti lengvą šoką. Negąsdinkite taip savo organizmo ir išėję iš karštos pirties šiek tiek leiskite kūnui atvėsti. Tuomet galima nerti į baseiną ar lauke esantį vandens telkinį.

Ketvirtas patarimas

Skirkite naujoko ir patyrusio pirties naudotojo įgūdžius. Tai gali atrodyti visai nereikšminga, bet iš tikrųjų taip nėra. Jeigu pirtimi naudojatės ne pirmą kartą, tuomet, tikriausiai žinote visus niuansus ir rizikas. Tačiau jeigu esate naujokas, pakaks   vieno užėjimo – penkioms-septynioms minutėms. Neperlenkite lazdos, kad pirties nemalonumai netaptų slogiu prisiminimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *