Categories:

Ar įmanomos skyrybos be advokato

Labai dažnai santuoką nutraukti nusprendę sutuoktiniai ima svarstyti, ar yra įmanomos skyrybos be advokato ir neretai nustemba, kad šiandien skyrybos yra įmanomos netgi internetu. Tai rodo, kad šiandien vartotojams išsiskirti yra tapę daug patogiau ir tai galima padaryti kur kas lengviau nei anuomet. Todėl jei su savo antrąja puse jūs neturite neišspręstų klausimų ir abu manote, kad santuokos nutraukimas gali būti tinkamiausia išeitimi, tuomet labai tikėtina, kad galėsite lengvai išsiskirti internetu ir nekelti sau per daug didelio papildomo streso.

Kita vertus, reikia pripažinti, jog santuokos nutraukimas paprastai sutuoktiniams būna skausmingas ir reikalaujantis didelių psichologinių pastangų – net jei pats skyrybų procesas vyksta labai greitai ir sklandžiai. Ir tai yra visiškai suprantama. Juk du vienas kitą kažkada mylėję ir branginę žmonės galiausiai supranta, jog jiems nebėra pakeliui ir santuokos nutraukimas yra vienintele bei pačia geriausia išeitimi. Ir nepaisant to, ar šią akimirką jūs vienas kitam jaučiate tik neigiamus jausmus, suprantama, kad santuokoje buvo ir gražių bei malonių akimirkų. Todėl visi sentimentai ir gražūs prisiminimai niekur nedingsta. Jie išlieka atmintyje ir širdyje, todėl nemaža dalis žmonių skyrybas psichologiškai išgyvena labai sudėtingai.

Be abejo, prieš išsiskiriant visuomet naudinga pagalvoti ir apie tai, kaip jūsų gyvenimas atrodys po skyrybų. Labai daug žmonių apie tai nepagalvoja, o tuomet, kai išsiskiria, supranta, jog viskas apsivertė aukštyn kojomis. Tai jiems sukelia dar daugiau streso ir įtampos. Jau nekalbant apie tai, kad kai kurie žmonės puola į depresiją, kas dar labiau pablogina jų gyvenimą, sveikatą ir tolimesnes perspektyvas. Taigi, kaip jau turbūt supratote, būtų labai naudinga iš anksto pagalvoti apie savo būsimų veiksmų planą, kurio pagalba po įvykusių skyrybų galėtumėte lengviau apsiprasti su pasikeitusia padėtimi.

Taip pat nepamirškite, kad jūs nesate vieni – net jei šiuo metu manote visiškai priešingai. Kai kurie žmonės mano, kad skyrybos yra tik jų asmeninis reikalas, todėl jie nenori savo rūpesčių ir vargų užkrauti ant kitų žmonių pečių. Tačiau nėra nieko blogo savo išgyvenimais pasidalinti su artimais ir jums brangiais žmonėmis. Tokiu būdu jūs galėtumėte lengviau stabilizuoti savo psichologinę pusiausvyrą ir pasiruošti naujam gyvenimui. Be to, svarbu suprasti, kad skyrybomis jūsų gyvenimas tikrai nesibaigia. Tiesiog tokiu jūsų sprendimu prasideda naujas jūsų gyvenimo etapas. Todėl į savo ateitį pasistenkite žvelgti pozityviau.

Taigi, kaip jau supratote, jei galvojate apie savo santuokos nutraukimą, pirmiausia turėtumėte apsvarstyti ne vieną svarbią detalę, nuo kurios galiausiai priklausys ir tai, kaip vyks skyrybų procesas bei kaip jūs gyvensite po įvykusio santuokos nutraukimo. Todėl belieka pasitelkti šiuos patarimus ir pajudėti iš dabartinio taško.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *