Categories:

Geriausias biuro popierius svarbiems dokumentams

stacks of blank white visiting cards on table
Photo by Karolina Grabowska on Pexels.com

Biuro popierius, kaip ir daugelis kitų prekių, būna skirtingos kokybės, todėl prieš įsigyjant nuspręskite, ar jums tinka ekonomiškos klasės ar aukštos kokybės popierius. Ekonomiška klasė kainuos mažiau, toks popierius gali būti ne itin baltas, šiek tiek plonesnis, nežiūrint šių trūkumų, jis taip pat tinka dokumentų spausdinimui. Jeigu norima spausdinti ant abiejų pusių pats pigiausias biuro popierius netiks, tam yra specialūs gaminiai.

Įvairių rūšių biuro popieriaus galite įsigyti „Eurobiuras“ kanceliarinių prekių parduotuvėse arba interneto svetainėje eurobiuras.lt. Peržvelgsime interneto svetainės prekių asortimentą, patardami, kaip išsirinkti geriausią popierių.

Biuro popierius yra kelių pagrindinių rūšių, skirtas:

  • Spausdinimui iš vienos pusės; („TARGET CORPORATE“, „TARGET Professional“, „MULTIOFFICE“).
  • Spausdinimui iš dviejų pusių („NAVIGATOR universal“, „IQ ALLROUD“, „MULTICOPY“) – ekologiškas.
  • Spalvotas popierius („MAESTRO COLOR“).
  • Skirtas spalvotam kopijavimui („TARGET CORPORATE“, „MULTIOFFICE“).

Į kokius rodiklius atkreipti renkantis biuro popierių?

Daugumai žinomas rodiklis tai popieriaus formatas, kuris žymimas A raide ir skaičiumi. Pavyzdžiui, įprastas formatas, skirtas dokumentams žymimas A4. Kuo skaičius prie raidės mažesnis, tuo formatas didesnis, ir atvirkščiai – A5, A6 formatai mažesni už A4.

Perkant popierių būtina atkreipti dėmesį, kiek lapų vienetų jame yra, kartais akį patraukia mažesnė pakuotės kaina, bet dar kartą pažvelgus reikėtų įsitikinti, jog yra 500 lapų. Galbūt namuose užtenka ir mažiau popieriaus, todėl galima įsigyti 250 lapų pakuotę.

Biuro popierius būna nevienodo storio, jo storis žymimas gramais viename kvadratiniame metre. Standartinis naudojamas parametras 80 g/m2, tačiau šis skaičius gali būti didesnis – 100 g/m2 ar 90 g/m2. Toks popierius yra tvirtesnis, mažiau lankstosi.

Jeigu jums rūpi ekologinės problemos, galite įsigyti ekologiškai pagamintą popierių, toks yra „MULTICOPY“. Taip pat atkreipkite dėmesį į turimus prekės ženklo ISO ir kitus sertifikatus, kurie įrodo aukštą prekės kokybę, atitikimą ekologijos standartams.

Universalus biuro popierius dažnai turi kelias funkcijas, jis tinkamas spausdinimui iš abiejų pusių, spalvotam spausdinimui. Pasirinkę geros kokybės universalų popierių galite būti tikri, jog dokumentai bus gerai įskaitomi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *