verslas
Categories:

Kodėl įmonės moka didesnius SEO paslaugų įkainius?

Norite, kad jūsų įmonės veikla būtų labiau pastebima elektroninėje erdvėje? Tam prireiks nemažo biudžeto ir kompetentingų specialistų. Ne paslaptis, kad daugelis įmonių renkasi optimizaciją paieškos sistemoms (SEO). Tačiau, ne visais atvejais šios paslaugos yra pigios, tuo labiau – kokybiškos.

Specialistų pasirinkimas turi būti atsargus, nes vis dėlto – kai kurie jų turi įprotį paimti pinigus, o darbus atlikti tik paviršutiniškai. Dėl šios priežasties patariama kreiptis į tuos SEO specialistus, kurie turi puikią reputaciją. Aišku, jų paslaugų įkainiai gali būti gerokai didesni nei tų, kurių žinomumas yra mažesnis.

Verta žinoti, kad įmonės neretai už SEO paslaugas moka gerokai daugiau nei fiziniai asmenys. Turbūt klausiate savęs – kodėl taip yra? Vieno konkretaus atsakymo nėra, nes būtina atsižvelgti į visus niuansus. Vienas svarbiausių kriterijų nustatant SEO paslaugų kaina – darbų apimtis.

Kuo daugiau darbo specialistams, tuo daugiau pinigų teks išleisti – tai logiška. Bet, kartais kai kurie SEO specialistai paslaugų įkainius nustato nepagrįstai. Mat, pasitaiko tokių, kurie kainas nustato atsižvelgdami kam bus teikiamos paslaugos – įmonei ar fiziniams asmeniui. Gaunasi šiokia tokia diskriminacija.

Kaip bebūtų, darbų apimtis yra svarbiausias rodiklis, bet nereikia pamiršti, kad ne visi identiškus darbu atlieka per tą patį laiko tarpą. Tai reiškia, kad SEO specialistų paieškai skyrus daugiau laiko, galima rasti išties puikių pasiūlymų su adekvačiomis kainomis.

Taip pat reikia paminėti, kad kainoms nemažą įtaką daro ir paslaugų teikėjas. Jeigu tai SEO paslaugas teikianti įmonė, natūralu, kad jos paslaugų įkainiai gali būti didesni nei privataus specialistus (fizinio asmens). Juk tarp didžiulis skirtumas, jeigu kalbėtume apie mokestinę naštą ir verslo išlaikymą.

Paslaugas parduodamos įmonės nurodo galutinę kainą, tačiau turėkite galvoje, kad kartais į paslaugų kainą nėra įtrauktas PVM mokestis. Dėl to reikėtų būti labai atidiems, nes pasitaiko atvejų, kad apie PVM mokestį sužinoma tik tuomet, kai jau tenka atlikti apmokėjimą.

Prieš užsakant SEO paslaugas, būtinai teiraukitės tikslios kainos, jog į ją būtų įtraukti visi mokesčiai ir kiti niuansai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *