Categories:

Mitai apie vestuvinius žiedus

Renkantis vestuvinius žiedus reikia ne tik kuo daugiau dėmesio skirti jų stiliui, kad rasti Jums labiausiai patinka, keltų geras emocijas ir panašiai, tačiau taip pat ir netikėti mitais, kurie gali trukdyti rasti tinkamą vestuvinės šventės simbolį.

Štai rinkoje siūlomi vestuviniai žiedai yra labai įvairūs, tad tik smulkmeniškas lyginimas bei vertinimas gali padėti Jums rasti tokius, kurie labiausiai tinka.

Aptarsime dažniausiai girdimus mitus, kurie gali trukdyti suprasti – kaip atrodo paieškos.

Mitas – per vestuves privalomi žiedai.

Juvelyriniai dirbiniai iš aukso – tai ne tik vestuviniai žiedai. Kai kurie renkasi vestuvių apyrankes arba pakabukus. Tai jau priklauso nuo Jūsų poreikių, kadangi taisyklių nėra, o kiekviena pora yra individuali. Svarbiausia, kad jie tiktų ir patiktų jums. Tai yra svarbiausias sąlyga, o tradicijos yra tik privalumas, kuris kartais palengvina paieškas.

Mitas – žiedai privalo būti auksiniai.

Tikrai ne, tačiau dažniausiai pasirenkami auksiniai dėl to, kad jie patys patvariausi. Taip pat siūlome nepamiršti, kad yra galimi ne tik geltono, tačiau taip pat ir balto aukso žiedai.

Mitas – juos privalu graviruoti.

Kiekvienas renkasi tokius žiedus, kokie jiems labiausiai patinka. Kai kurie juos graviruoja, kadangi tai suteikia papuošalui kur kas daugiau asmeniškumo. Dažniausiai graviruojama vestuvių diena, tačiau apskritai galima bet kas, kas jums patinka.

Mitas – jie turi būti su brangiuoju akmeniu.

Vėlgi, kiekvienas renkasi tokius žiedus, kurie jam patinka labiausiai. Žinoma, kad tokie, kurie yra su brangiu akmeniu kainuoja kur kas daugiau. Tačiau dažniausiai tuomet jie tampa kur kas įspūdingesni. O koks yra jūsų biudžetas ir kokios yra Jūsų galimybės – rinkitės pats. Esame tikri, kad tokiu atveju paieškos bus konkretesnės.

Mitas – jie labai brangūs.

Žiedų yra labai daug įvairių. Tai jau turbūt supratote iš mūsų straipsnio. Taigi, kinta jų kainos. nuo tikrai pigiai kainuojančių iki gana brangių. Kiekvienas gali rasti opciją, kuri jam tinka ir kuri geriausiai atitinka galimybes.

Rinkitės tokius žiedus, kurie yra ne madingi, tačiau būtent patinka Jums. Tai yra pati svarbiausia sąlyga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *