Categories:

Nauji butai Vilniuje: pirkti ar nuomoti?

Į Vilnių kiekvienais metais atvyksta vis naujų žmonių, kurie nori savo gyvenimą sieti su šiuo miestu. Vienus čia privilioja studijos, kiti ieško naujų galimybių ir perspektyvų, tad renkasi sostinę. Gyvenimas Vilniuje nėra pigus, tad tenka rinktis, koks pasiūlymas yra pigesnis ir perspektyvesnis, Pavyzdžiui, ar nauji butai Vilniuje geriau pateisins Jūsų lūkesčius nuomojant ar perkant savo būstą.

Kada verta nuomoti?

Nuomoti butą geriausiai tuomet, kai dar tiksliai nežinote, kokiame būste norėsite gyventi ir jeigu dar nežinote, ar Vilnius bus tas miestas, kuriame gyvensite. Pavyzdžiui, atvykus studijuoti į Vilnių nereikėtų skubėti būsto įsigyti. Galite pasirinkti nuomos variantą ir nesibaiminti, jeigu ateityje gausite darbo pasiūlymą kitame mieste ar susidomėsite galimybe gyventi užmiestyje.

Visgi, būsto nuomos tradicijos Lietuvoje keičiasi. IR vis daugiau šeimų nejaučia prievolės būtinai turėti savo būstą, tad ilgus metus butą nuomojančių žmonių vis daugėja.

Kada reikėtų pirkti?

Tyrimai rodo, kad lietuviai vienu svarbiausiu savo gyvenimo tikslų laiko nuosavo būsto įsigijimą. Todėl nauji butai Vilniuje yra tokie populiarūs. Tad jeigu svajojate apie gyvenimą Vilniuje ir norite, kad Jūsų namai būtų šiuolaikiški ir modernūs, pasidomėkite būsto kainomis ir galimybe įsigyti būstą. Labai dažnai pasitaiko atvejų, kai įsigijus būstą su paskola, mėnesinė įmoka būna labai panaši į nuomos kainą.

Be to, įsigytas butas Vilniuje gali būti ne tik jaukiais Jūsų namais, bet ir gera investicija. Pavyzdžiui, net jeigu bute negyvensite patys, NT yra labai geras pasyvių pajamų šaltinis. Ir toliau kylant nuomos kainoms Vilniuje, galėsite nuomoti būstą ir kiekvieną mėnesį turėti tam tikrą sumą pinigų kaip papildomą uždarbį.

Kur ieškoti buto?

Jeigu ieškote buto nuomai arba pirkimui Vilniuje, pasidomėkite, kokie pasiūlymai šiandien yra rinkoje. Tai sužinoti padės pasiūlymų apžvalga. Jeigu Jus domina nauji butai Vilniuje nuomai, greičiausiai, Jums padės skelbimų portalai arba socialinių tinklų grupės, kuriose skelbiami nuomos pasiūlymai,. Čia galite rasti tiek nuomos pasiūlymų iš agentūrų, tiek butų, kurie nuomojami be tarpininkų.

Jeigu ketinate pirkti būstą, Jums taip pat gali padėti skelbimų apžiūra. Tačiau taip pat nepamirškite pasidomėti ir NT projektų vystytojų siūlomais butais. Dažniausiai juos galima peržvelgti kiekvienam projektui sukurtoje interneto svetainėje arba apsilankius NT vystytojo interneto svetainėje. Ir nepamirškite, kad tiek prieš nuomojant, teik prieš perkant būstą, labai svarbu jį apžiūrėti gyvai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *