Categories:

Reikalinga paskola būsto remontui?

Paskola būsto remontui – galimybė džiaugtis naujai ir jaukiai atrodančiais namais. Manote, jog tai tik utopinė svajonė? Tikrai ne. Paskola būsto remontui gali suteikti nemažai pakankamai finansiškai patrauklių galimybių atsinaujinti savo namus. Tereikia skirti laiko surasti tinkamiausią kreditą.

Nustebtumėte, kiek galima sutaupyti vien tik palyginus kelių kredito įstaigų pasiūlymus. Tiesa, tai reikalauja laiko. Nepagailėkite jo, tikrai atsipirks. Pasinaudokite paskolų palyginimo platformų paslaugomis. Daugelis galvoja, jog tai kainuos daug papildomų pinigų dar iki paskolos gavimo. Jokių administravimo mokesčių mokėti nereikia, o sutartis sudaroma tik su pasirinktu paskolos teikėju. Be to, vis dar gajus mitas,  jog skolintis tiek iš bankų, tiek iš kredito unijų yra rizikinga ir nesaugu. Todėl šios paminėtos paskolų palyginimo platformos suteiks jums gerokai daugiau garantijų ir saugumo, jog pasirašytos sutarties sąlygos ateityje, jeigu tik vykdysite visus įsipareigojimus,  nebus keičiamos.

Paskola būsto remontui dažniausiai yra aktuali tiems žmonėms, kuri tikrai nenori jokių varginančių dokumentų pildymų ir įvairiausių įstaigų durų varstymo. Pradėsime nuo to, kas tokią paskolą gali gauti labai greitai ir be jokių papildomų skaičiavimų ar dokumentų tvarkymų: Tai:

  • Lietuvos Respublikos pilietis;
  • Ne jaunesnis nei 18 metų bei ne vyresnis nei 70 metų;
  • Turintis sąskaitą ar internetinės bankininkystės sutartį viename iš kreditą teikiančių įmonių  tinklapyje nurodytų Lietuvos Respublikoje registruotų komercinių bankų ar veikiančių kredito unijų;
  • Gaunantis pajamas, kurios matomos Sodros valdomoje duomenų bazėje arba gauni pastovias pajamas į asmeninę banko sąskaitą ir jos pakankamos kreditui gauti;
  • Neturintis skolų, kurios skelbiamos viešose skolininkų duomenų bazėse.

Turėtumėte žinote, jog tokią paskolą gauti gali ir turintys skolų. Tik tai gali užtrukti šiek tiek ilgiau, kol bus įvertintas jūsų mokumas. Asmens gaunamos pajamos yra bene svarbiausias vertinimo kriterijus, svarstant jo galimybes gauti paskolą. Ieškant galimybių kaip gauti kreditą jei esi skolingas, privalu sekti, jog visos mokamos įmokos neviršytų nustatyto dydžio, t.y. 40 proc. gaunamų pajamų.

Taigi, jeigu šiandien planuojate atnaujinti savo namus, nedelskite. Galimybių ir patrauklių pasiūlymų šiandieninėje paskolų rinkoje išties apstu. Jums tereikia adekvačiai įvertinti savo poreikius ir galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *