Categories:

SEO ir affiliate marketingas – geriausi draugeliai

SEO tekstų rašytojas net ir be didesnių interneto marketingo žinių gali užsidirbti ir pats. Būna tokių dienų, kai nėra (ar nesinori) rašyti kažkokių specifinių tekstų. Tokias dienas galima paprasčiausiai išnaudoti papildomam uždarbiui.

Kiekvienas SEO tekstų rašytojas turėtų rašyti savo tinklaraštį. Galima asmeninį, galima ir anonimiškai, nėra didelio skirtumo. Svarbu, kad tame tinklaraštyje laisvai būtų galima dėti reklamines antraštes. Šiuo atveju WordPress.com nėra labai tinkama blogoferma, nes nepalaiko jokių javascriptų. Paprastas wordpresas palaiko, taip pat kaip ir Blogger.com. Į kitas blogofermas reiktų žiūrėti atsargiau, prieš tai išsiaiškinti, kurioje iš jų galima dėti savo HTML intarpus.

Tinklaraštis gali būti apie bet ką, kad jame būtų galima patalpinti įvairių sričių straipsnius ir būtent juose įdėti affiliate reklamą. Kas tas affiliate? Trumpai tariant, tai partnerystės programa, kurioje dalyvaujantys nariai uždirba procentą nuo jų atvestų klientų sugeneruoto pelno. Banerio parodymai nesvarbūs, svarbu, kad per jį atėjęs klientas kažką pirktų internetu. Tada ir gali nubyrėti procentėliai.

Svarbiausia yra reklamą dėti tinkamuose puslapiuose. Pavyzdžiui rašote apie kompiuterius, tad geriausiai dėti kompiuterinių prekių reklamėles (Lietuvoje Azon.lt ir iDeal.lt interneto parduotuvės dirba per tradedoubler.lt). Jei rašote apie gyvenimą, meilę, pažintis, vyrų ir moterų santykius, galite įsidėti PazintysXXX.lt reklaminę antraštę. Jei rašote apie internetą ir interneto puslapius, Hostex.lt affiliate programa gali padėti šiek tiek užsidirbti iš žmonių, kurie per jus pirktų jų domenų ar serverių paslaugas. Net jei rašote apie paprastą renginį ar vaiko gimtadienį, galite neblogai pasipelnyti iš GoCrazy.lt siūlomų renginių partnerystės programos. Žodžiu reiktų žiūrėti, kokios reklamos kokiame turinyje turi būti rodomos, nes nesusijusi reklama nelabai parduos…

Pardavimams svarbu gauti kuo daugiau tikslinio lankytojų srauto. Jei lankytojai į jūsų tinklaraščio straipsnį ar kategoriją ateina su raktažodžių variantu „nemokamas hostingas”, tikrai pagalvokite apie affiliate reklamos įsidėjimą, nes būtent tokios informacijos jie ieško. Čia ir gimsta didžioji SEO ir Affiliate draugystė, nes geriausia reklama – nemokama pirma vieta Google paieškoje. Rašant lietuviškai tai vis dar nesunkiai pasiekiama be didelių pastangų ir išmanymo, tad reiktų SEO tekstų rašytojams tuo pasinaudoti. Puslapį laikyti nieko nekainuoja, o uždarbiauti ne iš pačio rašymo būtent tokiu būdu tikrai galima.

Tiesa, uždarbio atveju reiktų registruoti individualią veiklą, kad legaliai būtų galima gauti uždirbtus pinigus. Verslo liudijimo čia įsigyti neišeis, nes nei už butų nuomą, nei už batų taisymą čia pajamų nepavyks apiforminti. Gal tai dar viena svari priežastis, dėl kurios affiliate marketingas Lietuvoje neveikia?..

One thought on “SEO ir affiliate marketingas – geriausi draugeliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *