Categories:

Sienų oro tarpo šiltinimas

glueporas.lt-oro tarpo siltinimasSienų  oro  tarpo šiltinimas tai  yra  labai svarbus technologinis procesas, kuris  tiesiog  neatleidžia klaidų. Kai yra  atliekamas tarpų  šiltinimas jis neleidžia  sienose kauptis  drėgmei ir šalčiui, na ir žinoma neleidžia  susidaryti pelėsiui  sienos  viduje.  Pradžioje  šis procesas buvo  nepastebimas ir jums  buvo  sukuriama  iliuzija, kad problemos su sienų  šilumos  izoliacija jau  buvo išspręstos. Tačiau jau po metų, kai darbai  buvo  atliekami neteisingai namuose gali   būti  šalta  ir gali  atsirasti  juodi pelėsiai.  Kuo  geriau  apšildyti  buto sienas?  Kaip galima  teisingai  apšildyti  buto sienas?  Kokias medžiagas geriau naudoti, kad  būtų  atliekamas  sienų   oro  tarpo šiltinimas?  Kaip galima tinkamai  apšildyti  namo sienas?  Prieš  atsakant į visus  šiuos klausimus yra būtina  žinoti kas yra  šalčio  tiltelis arba norėdami platesnės informacijos kreipkitės į mūsų specialistus – glueporas.lt-oro tarpo siltinimas. Tačiau tai nėra  nieko  sudėtingo, kadangi per jį  į jūsų namus patenka šaltis. To jokiais  būdais negalima leisti.  Šiuo metu, kai taip intensyviai  vystosi naujos  technologijos ir  metodai kaip gali  būti  atliekamas šiltinimas iš sienų  vidaus  ir išorės vis dažniau atsiranda  naujos  šilumą  izoliuojančios  medžiagos, kurios  gali padėti  apšildyti tarpus. Tačiau  visos šios medžiagos ir technologijos reikalauja  pakankamai didelio kiekio investicijų ir  profesionalų, kurie  galėtų  atlikti šiuos darbus.  Kai  yra  naudojama  termo vata  ji gali  užpildyti  net  pačius menkiausius oro tarpus, kadangi tai yra patikima ir laiko patikrinta medžiaga, kuri  atitinka  visus  šiuolaikinius  standartus.

Medžiagos, kurios yra  naudojamos, kai  yra  atliekamas  sienų  oro tarpo  šiltinimas atitinkamai daro  įtaką šilumos pralaidumui.  Kaip mums  yra žinoma  gerai  apšildyti  oro tarpai gali ženkliai padidinti patogumo lygį namuose ir atitinkamai  sumažins jūsų  šilumos išlaidas.  Jei jūsų   sienos  yra pakankamai  apsaugotos nuo šalčio tokiu  atveju jūs galite reguliuoti savo namų   apšildymą.  Žiemos laikotarpiu ši  sistema veikia priešingai ir neleidžia  sienoms įkaisti ir temperatūra  namų  viduje  praktiškai  visada bus  vienoda ir patogi, nepriklausomai nuo to kokia temperatūra  yra lauke.  Taip pat, kai  nėra tinkamai  atliekamas  sienų oro tarpo šiltinimas gali pradėti veistis pelėsiai ir grybeliai. Tai yra  labai  pavojinga  žmogaus sveikatai.  Tai labai neigiamai  paveikia  gyvenimą namuose, o  jei tiksliau būtent kvėpavimo takus.  Todėl tai yra ne tik  apsaugos  nuo  šalčio klausimas, tačiau  taip pat  tai yra klausimas, kuris yra   susijęs  su sveikata.  Jei patalpos temperatūra  ir sienos paviršiaus  temperatūra  patalpoje  beveik vienoda, tokiu  atveju jūsų  namuose nebus  drėgmės  ir kondensato.

Sienų  oro  tarpo šiltinimas  yra kur kas  efektyvesnis, nei kiti procesai, kai yra  šiltinamos sienos, kadangi  per  oro tarpus  į namus patenka  daugiau  šalčio.   Kai yra atliekamas  oro  tarpų šiltinimas yra  būtina  pasirinkti  izoliuojančią medžiagą, kuri padės užpildyti  visus tarpus.  Be to,  užpildžius  visus tarpus  nebus  pažeista natūrali garų  difuzija ir bus  sukurtas palankus kondensatas sienų  viduje.  Kai nėra  apšildomos sienos tai gali leisti dauginti  grybeliui. Sienų oro tarpo šiltinimas tai yra  tokia  procedūra, kai yra  užpildomi praktiškai visi tarpai. Tai yra  viena iš svarbiausių šiltinimo darbų  dalių, kuri  turi  būti tinkamai įvertinta, kad jūsų namuose  būtų išsaugota  šiluma.  Labai dažnai, kai yra  apšildomi  tarpai  taip pat reikia imtis  tam tikrų pagalbinių priemonių, kurios gali  padėti pasiekti dar geresnių rezultatų.  Tačiau pagrindinis tikslas turėtų  būti tarpų  užpildymas.   Jūsų pasirinktos izoliuojančios medžiagos turi  atlikti savo pagrindinę  užduotį, tai  šilumos  izoliacija. Ir ši  funkcija turi  būti  atliekama  gerai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *