Categories:

Daug naudingų patarimų sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų pasirinkimui

Sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų pasirinkimas yra labai asmeniška patirtis. Jie simbolizuoja jūsų ištikimybę vienas kitam ir tvirtą ryšį. Sužadėtuvių žiedas paprastai dovanojamas piršlybų metu ir reiškia jūsų įsipareigojimą būsimai santuokai. Vestuvinis žiedas tradiciškai yra žiedas, kurį abu partneriai gauna apsikeisdami santuokos įžadais. Nors vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai turi gilias tradicijas, šiuolaikinės poros turi daugiau galimybių nei bet kada anksčiau pasirinkti savo dizainą, kad jis atitiktų jų unikalų stilių ir meilės išraišką. Taigi, labai naudinga plačiau pakalbėti apie sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus.

Vestuvinių ir sužadėtuvių žiedų derinimas

Ruošiantis vestuvėms perkami du vestuviniai žiedai – vienas būsimam jaunikiui, o kitas būsimai nuotakai. Tokiais atvejais labai dažnai būsimi jaunavedžiai nusprendžia rinktis panašius vestuvinius žiedus tam, kad jie tarpusavyje puikiai derėtų. Tai yra labai populiarus pasirinkimas, kadangi tokiu atveju nebetenka pernelyg daug blaškytis.

Tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, kad dažnai būsimi vestuvininkai nori tarpusavyje suderinti turimą sužadėtuvių žiedą su įsigyjamu naujuoju vestuviniu žiedu. Kai sužadėtuvių žiedo forma papildo vestuvinio žiedo formą, jis puikiai ir patogiai priglunda. Ne mažiau svarbu, kad sužadėtuvių ir vestuvinis žiedas susilietų tarpusavyje ir sukurtų bendrą estetiką, išryškinančią jų grožį ir simboliką. Todėl jei nuspręsite rinktis pastarąjį variantą, būkite tikri, kad visus šiuos žiedus jūs pirksite kartu, nes tokiu būdu neprašausite pro šalį ir kartu galėsite sutaupyti daugiau lėšų.

Sužadėtuvių žiedo ir vestuvinio žiedo įsigijimas atskirai

Kartais sužadėtuvių žiedo ir vestuvinio žiedo įsigyti kartu tiesiog nebūna jokios galimybės. Ypač tais atvejais, kai norite nustebinti savo mylimąją ir palikti nepamirštamą įspūdį.

Jei prie sužadėtuvių žiedo nėra suderinto vestuvinio žiedo, svarbiausia tampa rasti tokį vestuvinį žiedą, kuris derėtų prie sužadėtuvių žiedo ir jį papildytų, o ne atitrauktų nuo jo visą dėmesį. Labai svarbu atkreipti dėmesį į žiedo, kuris bus šalia sužadėtuvių žiedo, formą. Todėl niekur neskubėkite ir pasistenkite atidžiai įvertinti šiuolaikinėje rinkoje siūlomus vestuvinių žiedų modelius. Tokiu būdu galėsite lengviau pasirinkti tinkamiausius vestuvinius žiedus, kurie puikiai derės prie jūsų sužadėtuvių žiedų.

Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad sužadėtuvių žiedo deimanto dydis atitiktų vestuvinio žiedo deimanto dydį. Dauguma žmonių renkasi derantį metalą, pavyzdžiui, geltonąjį auksą, platiną, baltąjį auksą arba rožinį auksą, tačiau, jei norite, galite tauriuosius metalus maišyti. Tai tikrai nebus klaida.

Vestuviniai žiedai be sužadėtuvių žiedo

Nors jau buvo pateikta labai daug patarimų, kurių pagalba turėtų būti lengviau tarpusavyje suderinti vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus, nereikėtų pamiršti, kad tikrai ne kiekvieni būsimi jaunavedžiai nusprendžia kartu mūvėti tiek vestuvinius, tiek ir sužadėtuvių žiedus. Trumpiau tariant, yra nemažai jaunavedžių, kurie mūvi tik vestuvinius žiedus. Žinoma, iš pirmo žvilgsnio tokiu atveju gali atrodyti, kad pasirinkimas tampa gerokai paprastesnis, tačiau vis dėlto nevertėtų pernelyg atsipalaiduoti – ne ką mažiau svarbu, kad jūs pasirinktumėte būtent tokius vestuvinius žiedus, kurie jums būtų labai patogūs ir atitiktų jūsų gyvenimo būdą.

Pavyzdžiui, jei jūs norite rinktis vestuvinius žiedus su deimantais, tuomet turite būti tikri, jog deimantas netrukdys jūsų kasdienei veiklai. Priešingu atveju tokį vestuvinį žiedą kasdien mūvėti jums gali būti pakankamai nepatogumu.

Nepriklausomai nuo to, kokį variantą galiausiai pasirinksite, pradėkite nuo savo pageidavimų, susiaurinkite pasirinkimą, atsižvelkite į savo gyvenimo būdą ir nustatykite biudžetą. Tada atsipalaiduokite ir mėgaukitės šiuo smagiu ir jaudinančiu procesu. Priėmus sprendimą, belieka susitelkti į vestuvių planavimą ir laimingą gyvenimą.

Daugiau informacijos rasite: https://vestuviniaiziedai.lt/vestuviniai-ziedai/klasikiniai-vestuviniai-ziedai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *