Categories:

Formuojantys apatiniai- kodėl juos verta rinktis?

Jeigu norite paslėpti ar paryškinti kažkurią kūno dalį, verta rinktis formuojančius apatinius, tai gali būti: apatiniai juosmeniui ir pilvui, užpakuliukui ir šlaunims, pilvui ir užpakaliukui, tik kojoms arba visam kūnui. Formuojantys apatiniai maloniai priglunda prie kūno, suspaudžia problemas keliančias vietas ir dėvint šį apatinį trikotažą sudaroma galimybė puikiai atrodyti tiek kiekvieną dieną tiek proginėmis dienomis. Juos verta nešioti, nes jų dėka galima paslėpti nereikalingus kilogramus ir džiaugtis savo dailesnėmis kūno linijomis. Jos pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, tinka tiek apkūnioms tiek lieknesnėms moterims, kurios nori būti visiškai patenkintos savo figūra. Platus formuojančių apatinių asortimentas, jame rasite daugiau skirtingų modelių, kurie jums leis atrodyti nepriekaištingai, jie maloniai priglunda prie kūno ir leidžia paslėpti figūros trūkumus.

Kaip skirstomi apatiniai pagal formavimo lygį?

Tai priklauso nuo to, kaip stipriai priglunda prie odos, jie skirstomi į lygius:

Lengvas- lengvai priglunda prie odos ir nežymiai mažina kūno apimtys. Vidutinis-  stipriai  priglunda ir paryškina kūno dalis. Stiprus- stipriai priglunda ir išlygina kūno linijų nelygumus, pastebimai mažina kūno apimtis. Neformuoja- švelniai priglunda, nepersišviečia, padeda puikiai atrodyti nešiojant lengvo audinio viršutinius  rūbus.

Kaip pasirinkti  formuojančių apatinių tinkamą dydį?

Jeigu su formuojančiais apatiniais jaučiates nepatogiai, reiškia pasirinkote netinkamą dydį. Gamintojai rekomenduoja rinktis ne didesnį, o tokį  dydį, koks parašytas ant jūsų viršutinių rūbų etikėtės. Pasirinkus mažesnį dydį, jausite diskomfortą, gali veržti ir sukelti net skausmą. Kasdienai nešioti dažniausiai pasirenkami silpnos arba vidutinės kompresijos apatiniai, jie nepastebimi ir patogu nešioti po įvairiausiais plonais trikotažo gaminiais.

Liekninantys korsetai

Moterys dažnai renkasi korsetus talijai, liemeniui ir figūrai formuoti. Korsetai apkūnioms ar lieknesnėms moterims leidžia išryškinti taliją. Nuo kelnaičių jie skiriasi tuo, kad korsetas pilnai  gali būti naudojamas tuomet, kai norima pasiekti labiau pastebimų rezultatų. Kasdienai galima rinktis kuklų, prie aprangos tinkantį variantą, o šventiniam vakarui tiks ryškių spalvų, ekstravagantiški korsetai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *