Categories:

Gėlių pristatymas į biurą

Vis girdime ir skaitome, kad gėlės pristatomos į namus, jas pristato uniformuoti berniukai, šalia puokštės būna raštelis su palinkėjimu, žodžiu romantika visur aplink… Kaip bebūtų keista, nemažai užsakymų pristatyti gėles gaunama su specialiais nurodymais – pristatyti į biurą 11 val. Siuntėjas – iš Lietuvos ir net to paties miesto. Tik iš pirmo žvilgsnio ši situacija gali pasirodyti keistoka, tačiau visko matę floristai žino, kad sveikinamas bendradarbis arba norima padaryti didelį siurprizą nelaukiant romantiško pasimatymo po darbo.

Gėlių pristatymas į biurą yra populiarus didžiuosiuose miestuose. Viskas vyksta taip pat, kaip ir užsakant gėles į namus, tik adresas pateikiamas biuro ir nustatomas tam tikras laikas, kad gavėja nebūtų išėjusi kur pietauti, pasidomėjus apie susitikimų ar susirinkimų grafiką.

Gėlių pristatymo taisyklėse yra apibrėžta, kas gali priimti gėles, jei gavėjas negali prieiti. Šalia gerųjų kaimyn ų yra ir gerieji bendradarbiai, kurie dažniausiai palydi gėlių išvežiotoją iki pat gavėjo(-s) stalo ar kabineto. Tai įvykis visam biurui – vyrai šiaip gėrisi, kai mato moteris laimingas ir besišypsančias, gavėja džiaugiasi ir raudonuoja, moterys – apkalbinėja dar kelias dienas, kas čia taip sugalvojo ir kiek pinigų tokioms gražioms gėlėms išleido… Visi patenkinti ir laimingi vien dėl to, kad kažkas iš bendradarbių gavo gėlių.

Pristačius gėles, dažniausiai seka dovanotojo skambutis su sveikinimais.

Gėlės į biurą pristatomos tiek užsakius jas internetu, tiek paprastu telefonu arba nuėjus į floristikos saloną, kuris teikia pristatymo paslaugas. Tai planuotas veiksmas, su akivaizdžiu noru padaryti siurprizą dar darbo metu ir parodyti, kad vakare laukia kažkas ypatingo.

Pristatinėjamos ir paprastos gėlės ir puokštės, priklausomai nuo gavėjos(-s) ir progos. Bet kuriuo atveju šis įteikimo aktas tėra simbolinis dėmesio ir pagarbos, bei susižavėjimo parodymas. Panašus efektas būtų pristačius bet kurią dovaną, jei tik apie ją nieko nebuvo žinomas iš anksto.

Gėles paprastai siunčia vyrai savo damoms, taip pat kartais papokštauti yra linkę ir bendradabiai, apsimesdami slaptuoju meilužiu ar gerbėju, kuris siunčia tas gėles. Aišku, vakarėlio metu viskas paaiškėja, tačiau pats įteikimas ne tik stebina, bet ir intriguoja…

One thought on “Gėlių pristatymas į biurą

  1. Visiškai pritariu autoriui, kad toks poelgis džiugina ir aplinkinius. Visi tada šnabždasi ir gal net šiek tiek pavydi. Manau nėra nieko maloniau nei kad gauti gėlių , o jei dar jas gauni netikėtai su pristatymu tai išvis tobula. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *