Categories:

Ieškomas Partneris-rašytojas

Ieškau partnerio.

Darbinėje srityje, žinoma, nes gyvenimo partnerę jau turiu 🙂

Partneris turi būti patyręs rašytojas, kuriam galėčiau atiduoti ar kitaip nukreipti dalį savo darbų. Jei konkrečiai, tai tekstų rašymo interneto svetainėms užsakymus.

Tekstai interneto svetainėms dažniausiai parašomi per dieną, nes tai būna ta standartinė informacija – Apie mus, Paslaugos, Kontaktai, Komanda, Vertybės ir t.t. Dar vienas ar du puslapiai apie pačią rinką ir verslą. Žodžiu, keli puslapiai teksto parašyto gražia reklamine kalba, neužmirštant ir SEO principų (jei su SEO prastai – pamokysiu, kiek bus įmanoma).

Kodėl pats to nedarau? Priežasčių yra kelios. Visų pirma, nesugebu rašyti reklaminių tekstų. Sunku patikėti, tačiau saldžiabalsiauti man sekasi labai retai. Antra priežastis – turiu labai nemažai užsakymų kitose srityse ir tiesiog nebespėju su užsakymais. Nenoriu prarasti naujai ateinančių klientų, todėl reikia partnerio, kuris parašytų tinkamus tekstus svetainei. Dėl kitų darbų – derinsimės, dalinsimės pagal poreikius.

Bendradarbiavimo schema paprasta – iš pradžių, kol esame nepažįstami ir neturime abipusio pasitikėjimo, užsakymai būtų atliekami per mane. Vėliau, kai atsiranda pasitikėjimas ir žinome vienas kito galimybes su klientu bendraujame kartu tiesiogiai. Man tokia schema atrodo sąžininga abiems pusėms. Finansinė dalis – pagal susitarimą, nes čia galimi keli variantai.

Ar reikalingas tik vienas partneris? Greičiausiai ne, nes norėčiau dirbti bent su 3-5 žmonėmis, kurie specializuojasi įvairiose srityse. Pripažinkite, kad grožio salono puslapiui vyro rašyti reklaminiai tekstai gali nelabai įtikti klientui, nes ši institucija automatiškai yra laikoma moterų šventove… 🙂

Vilnius, Kaunas, Kaišiadorys ar Londonas – vieta čia neturi jokios reikšmės, nes viskas daroma internetu.

Jei įdomu, susisiekite su manimi el. paštu maruxz@gmail.com arba Facebooku maruxz@facebook.com.

Iš karto galite pridėti 3 darbų pavyzdžius – tekstus interneto puslapiams, kurie buvo užsakyti klientų, kurių nepažįstate. Tekstai saviems projektams ar draugams – netinka, nes jiems galioja kitokie kokybės reikalavimai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *