Categories:

Grandinėlės su pakabuku ant kaklo – kaip atpažinti kokybiškas?

Norint atpažinti ar papuošalas kokybiškas, reiktų atkreipti dėmesį, ar gaminys  turi  valstybinio kontrolinio prabavimo ženklą, todėl prieš perkant papuošalą pasidomėkite kokia rinkoje vyrauja  aukso, sidabro ir kitų metalų kaina. Perkant gaminį patartina jame apžiūrėti įspauduotus ženklus ir mokėti juos atpažinti, jeigu abejojate tais ženklais visada kreipkites pas pardavėją- konsultantą.

Grandinėlės su pakabukais

Pakabukai ant grandinėlės, tai ypatinga įvaizdžio detalė, jie buvo dėvimi senovėje ir išlieka po šiai dieną. Mėgstami minimalistiniai papuošalai, taip pat tobulėjant technologijoms juvelyrai sukuria įspūdingus, madingus, prabangius, įvairius sudėtingų formų pakabukus, kurie puikiai suderinami su grandinėlėmis. Madingas simbolis yra pakabukas su kryžiumi, su  asmens pirmąja vardo raide, gražiai atrodys papuošalas su briliantu.

Kokį pasirinkti grandinėlės pynimą?

Stambaus pynimo grandinėlės  gali būti įvairiausi. Paprastasis jungimas- tai pynimas, kai nareliai yra sujungti taip, kad žiedelis laisvai  judėtų kitame žiedelyje, jeigu norėsit  pasikabinti pakabuką, tai grandinėlės nareliai neturi būti per ligi, nes kitaip pakabukas nekabos tiesiai. Rutulinis pynimas-  grandinėlės nareliai rutuliukų formos, šio pynimo grandinėlės dažniau  ne ant kaklo, o ant rankos dėvimos. Figaro pynimas- šiame pynime 3 ar daugiau narelių skiria 1 prailgintas narelis, tokio pynimo  grandinėlę mėgsta nešioti ir vyrai. Apvalus pynimas- tokio pynimo papuošalas spindi elegancija  ir paprastumu, tinka  jei kartais negalite nešioti savo vestuvinio žiedo, tuomet paskabinkite jį ant kaklo. Gyvatės pynimas-  šis pynimas panašus į tikros gyvatės odą,  grandinėlė yra labai tvirta, tačiau nelabai lanksti.

Kaip prižiūrėti roduotus ir paauksuotus papuošalus?

Papuošalų valymui patartina naudoti specialiai  skirtą valymo servetėlę, kad švelniai nupoliruotumėte paviršių ir atnaujintumėte spindesį. Saugokite nuo drėgmės, nepalikite jų drėgnoje vietoje, vonios kambaryje, jei pasitepat savo odą kremais ar lasjonais, leiskite jiems išdžiūti, o tik tada dėkites papuošalus. Nepamirškite nusiimti papuošalų, kai dirbate, sportuojate, maudotes arba einat miegoti, papuošalus nedėkite kartu į vieną dėžutę, o laikykite atskirai. Negalima valyti cheminiais valikliais, nebent specialiai tam skirtais valikliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *