Categories:

Husqvarna pjūklų dalys: grandinės ir juostos

Husqvarna pjūklai yra vieni geriausių pasaulyje, nežiūrint to, kartais tenka keisti susidėvėjusias detales. Labiausiai dėvisi intensyviai naudojamos Husqvarna pjūklų dalys – grandinės ir juostos. Įsigijus originalių šio prekės ženklo dalių, užtikrinamas ilgas ir našus grandininio pjūklo tarnavimo laikas.

Kaip išsirinkti pjūklui Husqvarna grandinę

Puikiai jūsų pjūklui tinkančią grandinę galite įsigyti parduotuvėje internete agropartsbaltija.lt, kurioje rasite ir kitas Husqvarna pjūklų dalis. Kiekviena Husqvarna grandinė sukurta atliekant įvairius tyrimus ir bandymus tam, kad idealiai atitiktų šio gamintojo pjūklus. Originalios grandinės užtikrina saugumą, darbo efektyvumą ir pjūklo ilgaamžiškumą.

Renkantis grandinę savo įrankiui turėtumėte žinoti jos žingsnį, plotį ir varančių narelių skaičių. Žingsnis dažniausiai nurodomas ant pjovimo juostos, tačiau jeigu nėra nurodyta, galite išsimatuoti patys ar paprašyti, kad tai padarytų meistrai. Žingsni – tai nuotolis tarp dviejų grandinės kniedžių.

Norint sužinoti grandinės plotį, matuojamas narelių storis milimetrais. Jis gali būti pažymėtas: .O43“, .050“, .063“. Jeigu plotis nėra nurodytas ant juostos, reikėtų pamatuoti senosios grandinės narelių storį.

Narelius reikėtų suskaičiuoti ir taip sužinoti, kiek grandinė jų turi.

Interneto svetainėje paspaudę ant puslapio „Pjovimo grandinės Husqvarna pjūklams“ galėsite prekių filtruose išsirinkti grandinę, atitinkančią senosios parametrus. Parduotuvėje parduodamos ir kitos Husqvarna pjūklų dalys – pjovimo juostos, karbiuratoriai, stūmoklio komplektai, užvedimo starteriai, sankabos ir jų būgneliai, guoliai.

Husqvarna juostos

Originalios Husqvarna juostos yra aukštos kokybės ir pritaikytos būtent šio prekės ženklo pjūklams. Ilgai naudojamos juostos pradeda dilti, ant jų tinkamai nesilaiko grandinė, todėl juostą reikia keisti. Įsigyti naują tikrai nėra sudėtinga ir galima tai padaryti internetu. Ant senosios juostos turėtų būti užrašyti grandinės žingsnis ir plotis, taip pat reikėtų žinoti juostos ilgį. Visus šiuos parametrus įveskite į agropartsbaltija.lt internetinę svetainę, puslapyje „Pjovimo juostos Husqvarna pjūklams“.

Kad mažiau dėvėtųsi, tokios Husqvarna pjūklų dalys kaip grandinė ir pjovimo juosta turi būti tinkamai, reguliariai prižiūrimos. Atliekant pjovimo darbus, grandinę reikia dažnai galąsti, juostos griovelyje išvalyti visus nešvarumus, išvalyti tepimo kanalus, jeigu pateko žemių, nedelsiant jas reikia pašalinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *