Categories:

Kaip atlikti vidinę optimizaciją raktažodžiui „paminklai“?

paminklaiTurite kažkokią interneto svetainę, kurioje reklamuojate savo paslaugas? Norėtumėte aukščiau pakilti paieškos sistemų rezultatuose? Nesvarbu kokia tai sritis būtų – jūs galite pasiekti norimus rezultatus, jeigu tik skirsite tam laiko bei šiek tiek pinigų. Kaip pavyzdį paimkime raktažodį „paminklai“. Norint iškelti tam tikrą svetainės puslapį paieškos sistemose, būtina atlikti tiek išorinę, tiek ir vidinę optimizaciją. Šį kartą pateikiame trumpą informaciją, kuri pabrėžia pagrindinius vidinės optimizacijos žingsnius.

Vidinė optimizacija

Nors daugelis įmonių ir privačių paslaugų teikėjų mano, kad SEO paslaugos kainuoja daug ir būtina įdėti nemažai darbo, reikėtų suprasti, kad viskas yra ne taip jau ir painu, kaip atrodo. Vidinė optimizacija reiškia, kad pats tinklapis turi būti tvarkomas pagal tam tikras taisykles t.y. vidinė optimizacija yra darbas su interneto svetaine. Ką tenka daryti vidinės optimizacijos metu? Pagrindiniai darbai yra šie: paveikslėlių optimizavimas, teksto paruošimas pagal raktažodžius, tinklapio greičio didinimas, SSL sertifikato diegimas, vidinių nuorodų rinkimas.

  • Paveikslėlių optimizavimas. Kiekvienas įkeltas paveikslėlis privalo turėti atitinkamą „ALT“ žymę. Jeigu paveikslėlio HTML kodėl „alt“ žymė yra tuščia, tai galima laikyti svarbia klaida. Šioje žymoje būtina pateikti informaciją ką tas paveikslėlis reprezentuoja. Dėl to siūloma naudoti raktinius žodžius, kuriuos norima iškelti paieškos sistemose. Taip pat svarbu pabrėžti, kad kiekvieno paveikslėlio dydis turi būti optimizuojamas maksimaliai. Ta reiškia, kad būtina sumažinti visų paveikslėlių nuotraukų svorį, nes tai pagreitina svetainės užkrovimo laiką.
  • Teksto paruošimas. Kiekvienas puslapis, kuris reprezentuoja tam tikrą paslaugą, privalo turėti atitinkamą kiekį raktažodžių, taip pat jie turi būti pavadinime bei „meta“ žymose. Pavyzdžiui, jeigu jūsų norimas raktažodis yra „paminklai“, tuomet puslapyje jį paminėkite kelis kartus, pavadinime taip pat.
  • Tinklapio greičio didinimas. Galima naudoti specialius analitinius įrankius, kuriuos pateikia „Google“. Suvedus tinklapio adresą, galima gauti informaciją kas padėtų maksimaliai pagreitinti svetainės užkrovimo laiką.
  • SSL sertifikatas. Jis būtinas norint gauti papildomų balų iš paieškos sistemų. Tai vienas naujesnių kriterijų, į kuriuos atsižvelgia paieškos sistemos.
  • Vidinių nuorodų rinkimas. Tai bene didžiausia užduotis. Jūs turite savo tinklapyje kurti turinį, kuriame būtų nuorodos į kitus jūsų puslapius. Patartina sukurti tinklaraštį, kuriame būtų pateikiami kažkokie patarimai. Tuose patarimuose paminėkite norimus raktažodžius ir ant jų dėkite nuorodas į norimus iškelti kitus svetainės puslapius.

Tai yra pagrindiniai vidinės optimizacijos žingsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *