Categories:

SEO ekspertai pyksta: klientai kreipiasi su neadekvačiais biudžetais

kreditai nuo 18 metųSEO paslaugas teikiančių specialistų beieškantys klientai turėtų pirmiau pasidomėti kaip/kam/kodėl tokios paslaugos teikiamos. Naivu tikėtis, kad vos su keliomis dešimtis eurų pavyks užsisakyti kokybiškas ir svarbiausia – efektyvias paslaugas, kurios padės iškilti paieškos sistemose. Profesionalai pataria pirmiau pasidomėti šių paslaugų atlikimo ypatumais. Taip pat užsakant šias paslaugas reikėtų turėti ir minimalias žinias, nes kaip gi kitaip bus galima patikrinti ar specialistas visus darbus atlieka kokybiškai?

Dažnai pasitaiko situacijų, kuomet kreipiamasi į specialistus su vos kelių dešimčių eurų biudžetu tam, jog aukštos konkurencijos srityje esantis tinklapis būtų iškeltas į pirmąsias paieškos sistemų vietas. Kaip manote – tokie lūkesčiai yra adekvatūs? Ko gero kiekvienas SEO specialistas pagalvos, jog klientas bando nevykusiai pajuokauti. Tai dažnai pasitaiko su finansų, kreditų, draudimo bei kitomis aukštą raktažodžių konkurenciją turinčiomis sritimis. Jeigu norite iškelti tarkime kreditų/paskolų tinklapį pagal kažkurį raktinį žodį į pirmąsias vietas, tai turite žinoti, kad tam gali prireikti netgi kelių tūkstančių eurų. Kodėl negalima apsieiti vos su keliomis dešimtis?

  1. Finansų sektorius yra aukštos konkurencijos, todėl bankai, kredito įstaigos, sutelktinio finansavimo platformos skiria tūkstančius eurų tam, jog jos stovėtų pirmose paieškos sistemų vietose. Tad, kaip manote – ar jums pavyks pasiekti kažkokius rezultatus vos su keliomis dešimti eurų?
  2. Iškelti tinklapį už mažą sumą yra sudėtinga, jeigu pats klientas jokių darbų neatlieka.  SEO paslaugos susideda iš vidinės ir išorinės optimizacijos. Tam reikia nemažai lėšų, nes specialistai turės naudoti įvairius resursus, o taip pat teks kurti ir tinklapio turinį. Viskam reikia pinigų.
  3. Tinklapis už mažą biudžetą sunkiau iškeliamas ir tais atvejais, jeigu jis yra naujas. Senesni tinklapiai kyla greičiau, nes jiems nėra didžiulės rizikos būti išmestiems iš paieškos. Naujos svetainės yra kontroliuojamos, ir jeigu matoma, jog bandoma dirbtinai iškelti interneto svetainę, tokiu atveju paieškos sistemos reaguoja į tai skirdamos nuobaudas.

Jeigu dirbate tokioje srityje kaip kreditai/paskolos, tai galbūt jums patiems jos prireiks – SEO paslaugos bus bene brangiausios (nepamirškite, kad kreditai nuo 18 metų asmenims ne visada išduodami). Na, arba ieškokite ir kitų išeičių finansavimui gauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *