Categories:

Kaip išsirinkti patogius moteriškus apatinius?

Renkantis apatinius drabužius reiktų žinoti savo klubų ir juosmens matmenis, tuomet ir išsirinksit patogiausius ir tinkamiausius. Per daug aptemti drabužiai neleidžia odai kvėpuoti, todėl galite pradėti prakaituoti tai ypač aktualu daug sportuojantiems, ar esantiems aktyviems visą dieną. Tačiau, jeigu drabužis bus per didelis, ims kristi nuo klubų, bus nepraktiškas, sugadins bendrą išvaizdą. Netinkamo dydžio apatiniai lengvai išryškėja po plonomis kelnėmis ar po prigludusiu sijonu. Medžiaga irgi turi įtakos apatinių kokybei, iš ne kokybiškų medžiagų pasiūti apatiniai drabužiai ims glamžytis, greičiau nusiplaus. Mažai elastano turintis trikotažas gali greitai išsitampyti, todėl geriausias drabužis, kai jame derinamas elastanas su medvilne, jis jaukus ir gerai priglunda prie kūno. Medvilnė dėl savo natūralumo sumažina sudirginimo riziką, audinys švelnus ir jautriai odai. Kad drabužis būtų patogus, jis turėtų būti ne tik iš kokybiškos medžiagos, bet ir tinkamai pasiūtas, siūlės lengvos ir tvarkingos.

Kokios spalvos apatiniai jums  reikalingi?

Aišku, kad kiekviena moteris turi ne vienus, o kelis apatinius ar komplektą. Renkantis spalvą reiktų atsižvelgti ir į natūralų odos atspalvį. Šviesiai rudas apatinių atspalvis  suteiks odai gražų bronzinį atspalvį, švelniai rausva spalva suteikia sveiką išvaizdą ir skaistumo, balta spalva suteikia  gražų atspalvį blyškiai odai, šviesi violetinė- gražų toną ir lengvą švytėjimą, vanilinė- pabrėž natūralios odos spalvą. Kai apsisprendžiam dėl spalvos galima pradėti rinktis modelį pagal savo figūros tipą ir poreikius. Jeigu komplektai netinka, galima derinti atskiras apatinio trikotažo dalis.

Latviškas apatinis trikotažas

Latviško apatinio trikotažo asortimentą sudaro įvairių drabužių platus pasirinkimas: liemenėlės, kelnaitės, naktiniai drabužiai, kojinės, pėdkelnės ir kt. Rinkdamiesi liemenėlę, rinkites tinkamą dydį, daugiau dėmesio skirkite į krūtinės apimtį ir į apimtį po krūtine, taip nustatysite tinkamą kaušelio dydį. Atkreipkite dėmesį į medžiagą, geriausi yra medvilniniai gaminiai. Patogumą užtikrins besiūlės kelnaitės ir liemenėlės. Ypatingoms progoms  išsirinksit įvairiausių spalvų, elegantiškus, neriniuotus apatinius drabužius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *