Categories:

Kas yra SEO?

seo

http://www.bilijonas.lt

Internetinių svetainių savininkams visuomet yra svarbu ieškoti būdų, galinčių padėti išpopuliarinti siūlomas prekes ar paslaugas. Nors tam neretai yra pasirenkamos įvairios reklamos formos, tačiau siekiant ilgalaikių rezultatų kur kas palankiau rinktis SEO optimizavimą. Turbūt bent viena ausimi jau esate girdėję, kas yra SEO, tačiau apie tai pašnekėsime šiek tiek plačiau.

Trumpas SEO apibrėžimas

Anglų kalba šis akronimas reikštų Search Engine Optimization, o lietuviškai tai yra vadinama optimizavimu paieškos sistemoms. Ką tai reiškia? Atliekant SEO optimizavimą tam tikrus raktinius žodžius siekiama iškelti į kiek įmanoma aukštesnes paieškos pozicijas: kai interneto vartotojai ieško jiems aktualių prekių ar paslaugų, pagal konkrečius raktinius žodžius pirmiausia randamos tos svetainės, kurioms buvo atliktas SEO optimizavimas. Natūralu, jog interneto vartotojai peržiūri tik pirmuosius rastus rezultatus, taigi, kiekvieno internetinės svetainės savininko tikslas – pasistengti iškilti į kuo aukštesnes pozicijas.

Jeigu norite gauti nemokamą SEO konsultaciją, kreipkitės į Digital Star agentūrą.

Kuo tai skiriasi nuo Google reklamos?

Svarbu apibrėžti, kas yra SEO, ir kas – Google reklama. Gali atrodyti, kad SEO ir Google reklama yra visiškai tapatūs dalykai, tačiau jie turi vieną esminį skirtumą: Google reklama bus veiksminga tik tol, kol ji bus periodiškai užsakoma, o SEO optimizavimas leidžia pasiekti ilgalaikių rezultatų. Didžiausių investicijų reikalauja pirminių darbų atlikimas, o vėliau tereikia palaikyti pasiektus rezultatus, taigi, paslaugų kaina tampa mažesnė. Jei siekiama, kad rezultatai būtų pastebimi kiek įmanoma greičiau, tikrai nereikia ieškoti tokių SEO paslaugų teikėjų, kurie žadėtų itin greitą rezultatą, nes didelė tikimybė, kad darbų atlikimui bus taikomi netinkami metodai. Kur kas palankiau bent laikinai užsakyti Google reklamą, kuri padės pasiekti ganėtinai greitų rezultatų, o vėliau, kuomet SEO optimizacija jau duos pamatuojamą naudą, šios reklamos gali nė neprireikti.

Ar SEO optimizavimas – brangi paslauga?

Renkantis internetinės svetainės populiarinimo metus dėmesys gana dažnai krypsta ir į tai, kiek tai gali kainuoti, todėl neretai teiraujamasi, ar SEO optimizavimas yra brangi paslauga. Kaip jau minėta anksčiau, brangiausiai kainuoja patys pirmiausi darbai, tačiau vėliau tereikia palaikyti pasiektus rezultatus. SEO optimizacijos kainai įprastai turi įtakos pasirinktų raktinių žodžių skaičius, jų konkurencingumas bei pozicijos, į kurias planuojama pakilti. Vis dėlto, net ir aiškiai suprantant, kas yra SEO, ir kaip pasiekti geriausių rezultatų, ne visada pavyksta pakilti į pirmąją paieškos poziciją – įprastai šių paslaugų teikėjai gali žadėti tik pozicijas pirmajame puslapyje ar patekimą į pirmąsias kelias pozicijas.

Daugiau apie SEO skaitykite : https://www.digitalstar.lt/blogas/seo/

Apie SEO pradmenis anglų kalba galite paskaityti šioje nuorodoje : https://support.google.com/webmasters/answer/7451184?hl=en

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *