Categories:

Kodėl verta naudotis darbo knyga?

Gyvename skaitmeniniame amžiuje ir popierinė darbo knyga gali pasirodyti atgyvena. Vis dėlto programėlės ir interaktyvūs planuokliai dar negali visiškai pakeisti knygos funkcijų. Kviečiame sužinoti, kuo popierinė darbo knyga yra pranašesnė už išmanųjį telefoną ar kompiuterį.

Gerina atmintį

Šiandien ir taip retai ką nors rašome ranka, tad bent planuoti darbus galime senamadiškai. Iš tikrųjų rašant lavėja regimoji atmintis. Taigi, jei ką nors įsirašysite į darbo knygą, galima sakyti, įsirašysite ir į smegenis.

Antra vertus, suplanavę visus reikalus jausitės ramiau, galva nebus užimta daugybe minčių vienu metu. Dėl to galėsite atidžiau susitelkti į vieną užduotį, o susikaupę geriau įsiminsite informaciją. Detalus dienotvarkės planavimas taip pat padeda išvengti streso, vėlavimo ir padeda dirbti efektyviau.

Viską prisimena

Tai, kas iš pirmojo žvilgsnio atrodo kaip trūkumas, iš tikrųjų yra darbo knygos privalumas prieš planavimui skirtas programėles. Iš darbo knygos įrašo pašalinti nepavyks ir net jei panaudosite koreguoklį, liks dėmė, kuri primins apie neatliktą užduotį. Tai puiki psichologinė paskata nemėginti sukčiauti ir visas užduotis atlikti laiku!

Nenaudoja interneto

Darbo knyga puikiai telpa į rankinę ar kompiuterio dėklą, tad ją itin paprasta visur nešiotis. Knygos lapuose pakaks vietos ne tik darbams, bet ir svarbiai informacijai: kontaktams, adresams, pastaboms ir kt. Taigi, jei netyčia išsikraus išmanusis telefonas, darbo knyga visada padės išvengti nesklandumų – jai nereikia nei interneto, nei maitinimo.

Darbo knyga – stiliaus dalis

Kas galėtų paneigti, kad darbo knygos jau seniai tapo verslo žmonių įvaizdžio dalimi. Stilinga išvaizda ir svarbi informacija viduje – tokiai knygai tiesiog neįmanoma atsispirti. Tik pagalvokite, kas atrodo profesionaliau: darbo knygos lapus verčiantis ar į savo mobilųjį telefoną žvilgsnį įbedęs specialistas? Tikriausiai sutiksite, kad pirmasis variantas daug patrauklesnis.

Be to, šiandien galima rasti labai įvairaus dizaino darbo knygų arba tą dizainą sukurti individualiai, pagal įmonės prekės ženklą. Tai smagus priminimas klientams ir naudinga dovana darbuotojams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *