Categories:

Kodėl verta rinkis vokiškas skalbimo priemones namų tvarkymui?

Vokietijos prekės ženklai yra labai vertinami ne tik techninėje, bet ir buitinės chemijos srityje. Nuo ploviklio priklauso ne tik skalbimo kokybė, bet ir visų šeimos narių sveikata.

Pagrindiniai skalbimo miltelių reikalavimai yra efektyvumas ir saugumas. Vokietijos gamintojų produktai visiškai atitinka šiuos reikalavimus. Jų produktai dažniausiai yra universalūs – efektyvūs net ir vėsiame vandenyje, tinka įvairioms medžiagoms, suaugusiems ir vaikams. Produktų iš Vokietijos yra be fosfatų. Fosfatai kadaise buvo aktyviai naudojami skalbimo miltelių gamyboje. Kaip paaiškėjo, jie neigiamai veikia žmonių sveikatą, o patekę į aplinką jie sukelia vandens žydėjimą.

Vokiškų skalbimo priemonių privalumai:

  • nėra alerginių reakcijų;
  • sertifikuota;
  • nesausina ir nedirgina odos;
  • nekenkia gamtai;
  • skalbiami rūbai nepraranda ryškumo;
  • tinka skalbti rankomis.
  • galima pilti tiesiai į būgną.

Kiekvienas prekės ženklas turi visą produktų liniją – spalvotiems, vaikiškiems, baltiems, juodiems drabužiams, tačiau vis tiek akcentuojamas universalumas.

Švelnių audinių plovikliai, skirti skalbti daiktus, pagamintus iš mišrių sintetinių pluoštų, subtilių audinių, trikotažo, nėrinių, mikropluošto. Šie produktai turi specialią formulę, žemesnį pH lygį ir švelnesnį požiūrį į audinius, ypač į dažytus.

Vilnos ir šilko plovikliuose nėra fermentų, nes pastarieji pažeidžia trapius šių natūralių medžiagų pluoštus.

Spalvotų skalbinių plovikliai turi švelnesnį poveikį nei universalios ar balinančios medžiagos, taip pat juose yra polimerų, kurie neleidžia dažams patekti į spalvotus daiktus ir juos išblukinti.

Plačiau apie skystų skalbimo priemonių pasirinkimą rasite pardavėjo internetiniame puslapyje.

Vokiškos skalbimo priemonės turi visus skalbimo priemonių privalumus. Plovikliai pasižymi veiksmingą formule, akimirksniu ištirpsta vandenyje, giliai įsiskverbia į audinio pluoštus ir efektyviai pašalina dėmes. Skalbimui skirtas gelis nepalieka dryžių, o švaros ir gaivumo aromatas ilgai išlika ant drabužių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *