Categories:

Nemokamas straipsnių katalogas: ar verta prasidėti?

Atgalinių nuorodų rinkimas – nepaprastas procesas. Klaidos čia gali kainuoti labai brangiai, todėl kartais reikia gerai pagalvoti, ar tikrai verta viename ar kitame puslapyje turėti nuorodą į savo svetainę. Kas geriau? Nuoroda su „nofollow“ iš komentaro ar SEO straipsnis straipsnių kataloge su „dofollow“ nuoroda? Dilema, verta rimtesnio aptarimo.

Atgalinė nuoroda iš straipsnių katalogo yra pakankamai vertinga, todėl drąsiai publikuokite ten savo straipsnius ir dėkite nuorodas. Yra keletas momentų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.

Ar straipsnių katalogas yra kokybiškas?

Jei straipsnių katalogas yra pakankamai kokybiškas, nuoroda jame bus visada vertinga. Kaip žinoti, ar jis kokybiškas? Dažnas nemokamas straipsnių katalogas yra retai prižiūrimas, todėl jo kokybe galima suabejoti. Jei turinys atnaujinamas dažnai, nemokamas straipsnių katalogas yra geras. Jei straipsniai su iliustracijomis – viskas gerai, dėkite straipsnius drąsiai.

Dar vienas kokybės požymis yra išsamios kategorijos. Jei jos yra logiškos, suskirstytos grupėmis, reiškia straipsnių katalogas yra geras. Kodėl? Vidinės nuorodos yra pakankamai gerai sutvarkytos. Beje, dėl nuorodų. Jei URI sudaro žodžiai, o ne vien tik straipsnio numeris, katalogas geras.

Šiuolaikiškas dizainas taip pat būdingas katalogui. Kai kurie vis dar nešioja senoviškus „rūbus“, todėl reiktų pasižiūrėti, ar puslapis neatrodo moraliai pasenęs. Niekaip negalite žinoti, ar puslapyje naudojamas dizainas ar įskiepiai yra atnaujinti, todėl sunku pasakyti, kada realiai puslapis buvo konfigūruotas ar redaguotas.

Techniškai tvarkingas

Kartais puslapio viršuje galima matyti tam tikrus klaidos kodus, kurių ten neturėtų būti. Jei matote kažkokius užrašus apie klaidas tam tikroje kodo eilutėje, venkite tokio puslapio. Google mėgsta techniškai tvarkingus, neperkrautus JAVAscripto efektais puslapius. Dėl to gerai įvertinkite ir puslapio optimizavimo pastangas. Jei puslapis prižiūrėtas ir techniškai tvarkingas, nuoroda jame duos daugiau naudos.

Lietuviškas domenas

Kai straipsnių katalogas yra su anglišku domenu, daug kam gali kilti klausimų, ar tai tikrai geras katalogas… Dėl to pirmenybę rekomenduojama teikti .lt domenams. Pavadinimas nėra labai svarbus.

Labai svarbu, kad būtų sutvarkytos vidinės nuorodos, adresai. Domenas nebūtinai turi būti straipsniukatalogas.lt .

Ar yra galimybė prisiregistruoti?

Jei talpinate ne vieną, o kelis straipsnius, greičiausiai norėsite ateityje juos paredaguoti, išimti ar pridėti nuorodą, pakeisti iliustraciją. Kad nereiktų maldauti administratorių publikuoti jūsų straipsnį, geriau talpinti jį užsiregistravus, kad vėliau atsirastų galimybė redaguoti senus straipsnius. Nemokamas straipsnių katalogas turi būti intuityvus ir patogus naudotis visokio technologinio išsilavinimo žmonėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *