Categories:

Nuo ko priklauso SEO rezultatai?

Šiandien retas internetinės svetainės ar parduotuvės savininkas nesinaudoja seo paslaugomis. Norintiems užimti geras pozicijas Google paieškos sistemoje ir taip sulaukti daugiau klientų dėmesio, seo paslaugos yra geriausias sprendimas. Tačiau vieni norimus rezultatus pasiekia greitai, o kitiems tenka palaukti, nors seo paslaugos atliekamos intensyviai ir profesionaliai. Taip yra todėl, kad seo rezultatai priklauso nuo sekančių rodiklių:

  • Dabartinės pozicijos

Pagalvokite, ar aplenkti 10 konkurentų ir 100 konkurentų gali užtrukti tiek pat? Žinoma, ne. Jei seo paslaugos pradedamos taikyti kai esate 10 – tajame Google puslapyje, ilga kelionė iki 1–ojo puslapio gali trukti ne vieną mėnesį. Tuo tarpu jei jums tereikia pakilti keletą pozicijų, rezultato sulauksite žymiai greičiau. Tad šiuo atžvilgiu verta vadovautis taisykle: kuo anksčiau – tuo geriau.

  • Svetainės turinys

Svetainės pozicijos priklauso ne vien nuo to, kiek atgalinių nuorodų į svetainę sugeneruoja seo specialistai. Google algoritmai, vertindami svetaines vadovaujasi ir tokiais kriterijais kaip svetainės turinys. Nuolat atnaujinamas, išsamus ir aktualus skaitytojams turinys tampa dideliu pliusu, o seo paslaugos dar efektyvesnėmis.

  • Nuolatinis palaikymas

Pasiekę norimas pozicijas ir nutraukę seo veiksmus, nenustebkite, jei po kurio laiko jūsų svetainė vėl kris žemyn. Išlaikyti pasiektas pozicijas galima tik tada, kai atliekamos pozicijų išlaikymui skirtos palaikymo seo paslaugos. Internetinėje erdvėje kasdien keičiasi tokios aplinkybės kaip konkurentų skaičius, Google indeksavimo kriterijai ir pan. Tad norint neprarasti pozicijų būtina atlikti veiksmus, priklausančius nuo šių pokyčių.

  • Svetainės amžius

Vienareikšmiškai teigti, kad ilgą laiką veikianti svetainė greičiau iškils Google sistemoje nei startuolis, negalima. Tačiau svetainės amžius sudaro dalį reikšmės šiame procese. Ne vienerius metus veikiančios svetainės jau turi tam tikrą lankomumą ir atgalinių nuorodų, net jei joms anksčiau nebuvo teikiamos seo paslaugos.

Na, ir be abejo, seo rezultatai priklauso nuo to, ar seo paslaugos yra kokybiškos ir tikslingos. Kone kiekvienas seo specialistas turi savo darbo principus. Tad čia verta rinktis tą specialistą, kuris vadovaujasi ne vien standartiniais sprendimais, bet  atsižvelgia ir į kiekvieno kliento situacijos individualumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *