Categories:

Tarptautinės automobilių parodos 2021 metų sausio mėnesį

Tarptautinės automobilių parodos sutraukia dalyvius, pristatančius naujausius produktus bei technologijas. Tokiuose renginiuose verta apsilankyti kiekvienam automobilių aistruoliui ar su transportu susijusių įmonių atstovams. Pristatysime keletą tarptautinių auto parodų, kurios numatomos 2021 metų sausio mėnesį.

„Vienna Autoshow“ sausio 14-17 dienomis

Tai automobilių paroda Vienoje, kurioje lankytojai tikrai ras savo įvaizdžiui, reikmėms, vertybėms, piniginei tinkamą naujausią automobilį. Renginyje bus pristatyti beveik visi Austrijoje prekiaujamų markių nauji, blizgantys ir poliruoti automobiliai.

„Car-Ele Japan“ sausio 20-22 dienomis Tokijuje

Tai tarptautinė automobilių elektronikos ir technologijų paroda, kurioje galima išvysti visose transporto rūšyse naudojamas sistemas, technologijas, medžiagas ir gamybos įrangą. Šioje parodoje susirenka automobilių elektronikos pramonėje dirbantys specialistai, automobilių gamintojai, auto dalių ir komponentų gamintojai. Jiems suteikiama galimybė pristatyti savo naujausius produktus ir technologijas, išplėsti verslo ryšius. Parodoje taip pat vyksta konferencijos, kuriose pristatomos įvairios naujovės.

„Subcon“ automobilių paroda Birmingheme sausio 26-28 dienomis

Tai gamybos ir inžinerijos pramonei skirtas renginys. Jis apjungs kelias automobilių parodas vienu metu – „The Engineer Expo“ ir „Manufacturing Management Show“. Po vienu stogu susirinks geriausi gamintojai ir auto inžinieriai, kurie pristatys pačias įdomiausias naujienas transporto pramonėje.

„Automobilmesse Erfurt 2021“ Vokietijoje sausio 29-31 dienomis

Tai aukščiausios klasės automobilių paroda ir pardavimų mugė Centrinėje Vokietijoje, kurioje bus pristatyti ir parduodami naujausi automobiliai ir motociklai. Mugė rengiama kas vienerius metus. Ji bus suskirstyta į 4 zonas: automobilių, tiuningo, sporto automobilių ir senovinių automobilių. Bus pristatomos įvairių klasių transporto priemonės – elektromobiliai, prabangūs limuzinai, visureigiai, šeimos transporto priemonės, ekologiški ir taupūs automobiliai, padangos bei priedai ir netgi draudimai. „Tiuning“ – automobilių puošybos ir derinimo gerbėjai ras naujausius produktus, kūrybinius sprendimus. Taip pat bus pristatomos išmetimo sistemos, ratų ir kėbulo dalys, važiuoklės, variklių derinimo sistemos. Ekspertai padės priimti teisingus sprendimus ir atsakys į rūpimus klausimus.

Parodoje vyks įvairios diskusijos, forumai, akcijos, pristatymai ir žaidimai.

Tarptautinės automobilių parodos tai puiki vieta plėsti verslo ryšius autoservisų savininkams, automobilių dalių parduotuvių vadovams ir kitiems specialistams, susijusiems su transportu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *