6 Comments

 1. Rinka jau gimusi tik siek tiek apsigimusi. Manau jau visai netrukus SEO tekstu rasytojai tures daug darbo, nes tos manipuliacijos su atgalinemis nuorodomis jau visai greitai bus tik istorija.

  Turinys karalius!

 2. Man labiausiai patiko ta vieta apie “Skundai.lt” 🙂 Tikrai taip gali būti. Labai norėčiau, kad ši rinka plėstųsi. Nes kol kas liūdna, kad, pavyzdžiui, įmonės nesugeba net savo interneto puslapių susitvarkyti, gražiai pasileisti, nekalbant jau apie SEO tekstus.

 3. Edvinas

  Pripažinsiu, tą dieną užvesdamas diskusiją, negalvojau, kad viskas nueis iki tokio lygio, turiu omeny jūsų naujo įrašo. Smagu, kad tai vyksta, kadangi diskusijose gimsta tiesa 🙂 Dar reikia paminėti, kad tą dieną buvau praradęs motyvaciją, kadangi pasitaikė mažai klientų ir praradau vieną rimta užsakovą, tačiau jūsų straipsnis davė naujų pasitikti šviesesnį rašytojo rytojų. Ačiū.

 4. jurrga

  Kur rasti žmones, kurie galėtų parašyti ne tiesiog SEO tekstą įmonės interneto svetainei, bet ir sukurti tekstą, atitinkantį įmonės pozicionavimą ir vertybes? Šiuo atveju pastarieji dalykai netgi būtų didesnis prioritetas. Ar Lietuvoje yra profesionalų, galinčių tai padaryti puikiai? Ar tikrai tokie dar negimė? Veiklos sritis – technologijos.

  • Rašo tie patys tekstų rašytojai. Pats asmeniškai nelabai mėgstu tų reklaminių tekstų, tačiau tokius tikrai daro ryšių su visuomene agentūros. Kainuoja jie irgi ne 30 litų, nes kas per profesionalas turi būti, kad galėtum iš karto suprasti įmonės vertybes, kurias ji šlifavo daugelį metų?…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *