Categories:

UAB steigimas Kaune

Tikras verslas dažniausiai prasideda nuo įmonės įkūrimo. Uždaroji akcinė bendrovė yra populiariausia įmonės forma Lietuvoje. Pagal dabartinius įstatymus, akcininkai turi įnešti bent 10 000 litų įstatinį kapitalą tam, kad nesėkmės (bankroto) atveju, įmonės steigėjai nerizikuotų savo turtu. Įmonė, kurios metinės pajamos viršija 100 000 litų privalo registruotis, kaip PVM mokėtoja. Tai papildoma procedūra, kuri nieko bendro su steigimu neturi.

UAB steigimas Kaune vykdomas lygiai taip pat kaip ir kituose miestuose – per registrų centrą ir kitas institucijas. Kai kurias paraiškas galima pateikti internetu, tačiau visiškai valdiškų durų varstymas vis dar nepanaikintas. Neturint laiko ir žinių jis gali sukelti nemažai streso ir nepatogumų. To, aišku, galima išvengti, jei dirbama su finansinių sprendimų įmonėmis, kurios paprastai steigėjo vardu atlieka visus reikiamus įmonės steigimo veiksmus. UAB steigimas Kaune yra šiek tiek pigesnis nei Vilniuje, tačiau viskas priklauso ir nuo skubumo. Paprastai įmonės įkūrimas gali užtrukti kelias dienas, tačiau norint verslą pradėti skubiai, įmonę įkurti galima ir per 2 darbo dienas.

UAB steigimas Kaune turi daug privalumų. Visų pirma, tai trumpesnės eilės biurokratinėse įstaigose, kadangi įmonių čia mažiau, nei sostinėje. Tai gali sutaupyti nemažai laiko, o laikas – pinigai… Įsteigus įmonę Kaune pigiau atsieina ir darbuotojai, nes pragyvenimas čia ne toks brangus, kaip Vilniuje. Taupoma ir tarnybinių automobilių sąskaita, nes Kaune mažiau kamščių, kurie per metus sukelia milijonus litų nuostolių dėl sugaišto darbo laiko. Kaip žinia, įmonė yra atsakinga už darbuotoją jo atvykimo į darbą ir išvykimo iš darbo metu (pusvalandį). Logistikos prasme Kaunas yra pačiame Lietuvos centre, iš jo nesunkiai pasiekiamos kaimyninės šalys, o iš Kauno oro uosto – ir tolimesnis užsienis. Privalumų yra dar daugiau, nes Kaune ne tokios didelės biurų nuomos kainos, taip pat čia daug aukštųjų mokyklų, tad įdarbinus studentus galima susirasti puikių darbuotojų.

Rekomenduojamas UAB steigimas Kaune ir dėl pagalbos, kurią gali gauti pradedančiųjų įmonių steigėjai. Įvairūs verslo inkubatoriai įvairiais būdais padeda naujoms įmonėms, rengia mokymus, kontaktų biržas, padeda tvarkingai vesti dokumentaciją. Aišku, pirmoji pagalba gali būti iš finansinių sprendimų įmonių, kurios padėtų greitai ir tvarkingai įsteigti UAB Kaune.

Belieka tik tinkamai nusiteikti ir gauti investicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *