Categories:

Kaip nustatoma SEO paslaugų kaina kiekvienam klientui

pirmas kreditas nemokamai suteikiamasKetinate kreiptis į profesionalų SEO specialistą, bet nenutuokiate kokius paslaugų įkainius jis nustatys? Kiekvienam besidominčiam reklamos galimybėmis pravartu žinoti, kad SEO paslaugas teikiantys specialistai kiekvienam klientui nustato skirtiną paslaugų kainą. Taip elgiamasi dėl to, kad kiekvienas klientas ateina su vis skirtinga užduotimi – vieniems reikia iškelti vieną, kitiems – kelis puslapius pagal tam tikrus raktinius terminus. Jeigu jūs turite kažkokią konkrečią sumą, kurios negalite peržengti, tai bet kada galite pasinaudoti greitosiomis paskolomis. Tuo labiau, kad atsakingiems klientams pirmas kreditas nemokamai suteikiamas daugelyje įmonių. Grįžtant prie SEO paslaugų įkainių nustatymo, tai specialistai visuomet siūlo atsižvelgti į pagrindinius kriterijus, kuriais remiamasi nustatant kainas.

  1. Jūsų tinklapio būklė. Jeigu jūsų tinklapyje net nėra jokio turinio, tai logiška, kad atliekant optimizaciją, teks tą turinį sukurti, o svarbiausia – jį reikės pritaikyti ir lankytojams, ir paieškos sistemoms. Jums reikės patiems sukurti tą turinį, o jeigu to nesugebėsite, tai viską galės atlikti samdomas SEO specialistas. Tad, jeigu jūsų tinklapis neturi kokybiško turinio, tai tada specialistui jau mokėsite didesnę sumą.
  2. Jeigu vidinė optimizacija reikalaus daug laiko – mokėsite daugiau. Turite suprasti, kad vidinės optimizacijos metu nėra vien tik rašomi SEO tekstai. Pats tinklapis yra optimizuojamas pagal standartus: sutvarkomas tinklapio veikimo greitis, sutvarkomas turinys, integruojami socialiniai tinklai, atliekama vidinių nuorodų optimizacija ir t.t.
  3. Kuo daugiau raktinių žodžių norėsite apimti, tuo didesnę sumą mokėsite specialistui. Trumpai tariant, bene pagrindinis faktorius, kuris nustato ar mokėsite daugiau ar mažiau yra tas, jog kuo daugiau raktinių terminų pasirenkate, tuo didesnę sumą teks mokėti. Taip pat reikia atsižvelgti ir į tų raktažodžių konkurenciją, nes vis dėlto – pagal vienus iškelti tinklapį yra lengviau, o pagal kitus – sunkiau.

Renkantis specialistą, visuomet būtina kruopščiai ištirti jo siūlomų paslaugų kokybę, o tai padaryti turite ieškodami atsiliepimų internete. Būtina domėtis pasirinktų specialistų darbais, būtina išsiaiškinti kokius atsiliepimus paliko buvę klientai. Tokiu būdu bus lengviau susigaudyti kurių specialistų paslaugomis verta naudotis, o kurių specialistų tiesiog būtina vengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *